Wydział Polityki Społecznej, Równości i Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa serdecznie zaprasza przedstawicielki i przedstawicieli trzeciego sektora działających na rzecz Krakowian do udziału w szkoleniu z zakresu funkcjonowania i obsługi platformy System Koordynacji Promocji (SKP).
► Kiedy? 8 września br. w godz. 13.00-15.00,
► Gdzie? w sali nr 1W040 w Centrum Obywatelskim przy ul. Reymonta 20.
Udział w szkoleniu możliwy jest wyłącznie po wcześniejszym dokonaniu zgłoszenia poprzez formularz:
https://forms.cloud.microsoft/e/B2LkmWfxhd
Istotne: jest to powtórka szkolenia z sierpnia br.
Więcej informacji znajdziecie Państwo klikając w poniższy link:
Zachęcamy do zapisów!