Centrum C10 rozwiń menu
Centrum C10 rozwiń
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Aktualności

przewodnik dla NGO

Przewodnik dla NGO

2022-11-22

Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia UMK zachęca do zapoznania się z najnowszym „Przewodnikiem dla organizacji pozarządowych w zakresie możliwości współpracy z Gminą Miejską Kraków”.

Otwarty konkurs ofert na kontynuację zadania publicznego pn. „Centrum Obywatelskie – ul. Reymonta 20”.

2022-11-16

Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa uprzejmie informuje o ogłoszeniu otwartego konkursu ofert oraz naborze na członków komisji konkursowej na realizację w formie powierzenia zadania publicznego pn. „Centrum Obywatelskie – ul. Reymonta 20”.

Sobotnie przedpołudnie w CENTRUM C 10

2022-11-10

Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z opiekunami do Centrum Obywatelskiego Centrum C 10 na spotkanie pn. "Sobotnie przedpołudnie w CENTRUM C 10".

Wyniki konkursu plastycznego pn. „Budżet Obywatelski w oczach najmłodszych krakowian i krakowianek”

2022-11-09

Szanowni Państwo! Drogie Dzieci!
Ogłaszamy wyniki naszego konkursu plastycznego pn. „Budżet Obywatelski w oczach najmłodszych krakowian i krakowianek”, trwającego od 6 września do 16 października br.

W odpowiedzi na konkurs wpłynęło 39 prac i wybranie kilku najlepszych było bardzo trudnym zadaniem dla członkiń Komisji konkursowej. Krakowscy Mali Artyści i Artystki wykazali się niezwykłą kreatywnością i różnorodnością.

Grywalizacja jako narzędzie motywacyjne w zarządzaniu grupą - bezpłatne szkolenie online

2022-11-08

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie online pn. „Grywalizacja jako narzędzie motywacyjne w zarządzaniu grupą”.

Jak założyć stowarzyszenie? - bezpłatne szkolenie online

2022-11-07

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu online pn. „Jak założyć stowarzyszenie?” W przystępny sposób przybliżymy praktyczną stronę tworzenia dobrowolnych, samorządnych, trwałych zrzeszeń o celach niezarobkowych, czyli STOWARZYSZEŃ.

Zdecyduj jak ma wyglądać Nowe Centrum Obywatelskie na mapie Krakowa!

2022-11-04

Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa zaprasza przedstawicielki i przedstawicieli organizacji pozarządowych, grup nieformalnych oraz mieszkanki i mieszkańców Gminy Miejskiej Kraków na pierwsze spotkanie konsultacyjne, dotyczące koncepcji funkcjonowania w Krakowie Centrum Obywatelskiego Zabłocie 20.22.

Plan listopadowych spotkań Klubu Dialogu AGORA

2022-10-31

Klub dyskusyjny pn. „Klub Dialogu AGORA" (KDA) zaprasza do udziału w spotkaniach w przestrzeni Centrum Obywatelskiego Centrum C 10.

TAK/NIE – Zdecyduj o nocnym handlu alkoholem w sklepach!

2022-10-26

Wszystkich mieszkańców naszego Miasta zachęcamy do wzięcia udziału w ankiecie i wypowiedzenia się na temat wprowadzenia na terenie Krakowa zakazu nocnej sprzedaży alkoholu w sklepach.

Jak działać sąsiedzko w Krakowie z Inicjatywą Lokalną?

2022-10-25

Centrum Obywatelskie Centrum C 10, we współpracy z Wydziałem Polityki Społecznej i Zdrowia Urzędu Miasta Krakowa, serdecznie zaprasza na spotkanie pn. „Jak działać sąsiedzko w Krakowie z Inicjatywą Lokalną?”.

Znajdź