Centrum C10 rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Aktualności

Excel: poziom średniozaawansowany - bezpłatne dwudniowe szkolenie online

2024-06-20

Serdecznie zapraszamy do udziału w dwuczęściowym szkoleniu online pod nazwą "Excel – poziom średniozaawansowany". Microsoft Excel to jeden z najpopularniejszych arkuszy kalkulacyjnych, który wykorzystywany jest do najróżniejszych obliczeń. Excel jest niezastąpiony w tworzeniu tabel, wykresów czy baz danych, na podstawie których wykonuje się wiele analiz. Warto go dobrze poznać.

Pomoc dobrze ukierunkowana w Fundacji Dzieła Kolpinga w Polsce

2024-06-18

Uruchamiając hospicjum domowe KOLPING Polska pamięta również o opiekunach osób zależnych. Każda osoba opiekująca się członkiem swojej rodziny wymagającym stałej opieki ze względu na wiek, stan zdrowia lub niepełnosprawność może liczyć na bezpłatną pomoc.

Światowy Dzień Krwiodawcy - 14 czerwca 2024 r.

2024-06-17

W dniu 14 czerwca obchodziliśmy Światowy Dzień Krwiodawcy. Przypomnijmy, że jest to święto dedykowane dawcom krwi, a obchodzone jest corocznie 14 czerwca w rocznicę urodzin Karla Landsteinera. Naukowiec ten w 1901 roku odkrył grupy krwi, za co w roku 1930 otrzymał nagrodę Nobla.

Wakacyjne Warsztaty z PROJEKTOREM

2024-06-17

Ogólnopolska Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości, w ramach Programu PROJEKTOR, jest w trakcie rekrutacji do "Wakacyjnych Warsztatów z PROJEKTOREM". Organizacja ta bardzo prężnie działa na rzecz krakowian przyznając stypendia młodym osobom uczącym się na krakowskich uczelniach.

Spotkanie w Korczakowskiej Republice Dziecięcej DYLINIARNIA - podsumowanie roku pracy w projekcie "Grupy P – jak Pomagaj"

2024-06-17

W dniu wczorajszym Ania - koordynatorka Punktu Pośrednictwa Wolontariatu w Centrum Obywatelskim Centrum C 10, była gościem na spotkaniu w Korczakowskiej Republice Dziecięcej DYLINIARNIA. Uroczystość zorganizowana była z okazji zakończenia/podsumowania roku pracy w projekcie "Grupy P – jak Pomagaj".

Laureatki Nagrody Weyssenhoffa inspirują młodzież

2024-06-17

11 czerwca w pałacu Krzysztofory odbyła się gala Nagrody im. Antoniego Weyssenhoffa przyznawanej osobom pracującym lub działającym na rzecz młodzieży. To czwarta edycja inicjatywy. Nagrody tegorocznym laureatkom wręczyła Maria Klaman, zastępczyni prezydenta Krakowa.

Potrzeby mieszkanek i mieszkańców Krakowa a zadania NGO - badanie ankietowe

2024-06-17

Zapraszamy do udziału w badaniu ankietowym dotyczącym potrzeb mieszkańców i mieszkanek Krakowa! Chcemy poznać Państwa zdanie i sugestie po to, aby nasze działania stwarzały jeszcze lepsze możliwości rozwoju i dawały impuls do poszerzania posiadanej już wiedzy.

Debata: Podsumowanie wyborów do Parlamentu Europejskiego

2024-06-13

Fundacja Instytut Polityk Publicznych serdecznie zaprasza do udziału w debacie eksperckiej pt. "Podsumowanie wyborów do Parlamentu Europejskiego", organizowanej w ramach European Parliament Elections 2024 Awareness Campaign. Wydarzenie współorganizowane z Forum Młodych Dyplomatów i Kołem Naukowym Europeistyki UJ.

OdLOTTOWA JAZDA - nowy projekt realizowany przez Stowarzyszenie Zacięcie

2024-06-12

Od 10 czerwca do 25 sierpnia można wesprzeć projekt w programie OdLOTTOWA JAZDA.

Sztuczna inteligencja - jak ją wykorzystać w praktyce? - bezpłatne szkolenie online

2024-06-11

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu online: "Sztuczna inteligencja - jak ją wykorzystać w praktyce?". Czym jest sztuczna inteligencja (SI)? To zdolność maszyn do wykazywania ludzkich umiejętności, takich jak rozumowanie, uczenie się, planowanie i kreatywność.

Znajdź