Centrum C10 rozwiń menu
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Aktualności

„Zadbaj o zdrowie – profilaktyka raka piersi” - stacjonarne spotkanie edukacyjne

2023-12-01

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne, stacjonarne spotkanie edukacyjne pn. „Zadbaj o zdrowie – profilaktyka raka piersi”. Będzie to warsztat edukacyjny prowadzony przez panią prezes Krakowskiego Towarzystwa „Amazonki” Marię Borowiecką.

Plan grudniowych spotkań Klubu Dialogu AGORA

2023-12-01

Klub dyskusyjny pn. „Klub Dialogu AGORA" (KDA), którego spotkania odbywają się w przestrzeni Centrum Obywatelskiego Centrum C 10, serdecznie zaprasza do udziału w grudniowych dyskusjach.

Spotkanie dotyczące pierwszego w Krakowie Ogrodu Społecznego Parcelowego

Komunikat archiwalny 2023-11-30

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na spotkanie dotyczące pierwszego w Krakowie Ogrodu Społecznego Parcelowego realizowanego w ramach unijnego projektu CoFarm4Cities program Interreg Europa Środkowa.

O hipoterapii, Teatrze Integracyjnym i nie tylko - wizyta studyjna w Fundacji Pełna Życia

2023-11-24

Zapraszamy na spotkanie online, odbywające się w ramach naszego cyklu pn. "Wieczór z organizacjami pozarządowymi - wymiana dobrych praktyk." Z wizytą studyjną online gościć będziemy w Fundacja Pełna Życia.

Muzyczne popołudnie w Centrum C 10” - mikołajkowe spotkanie stacjonarne

2023-11-24

Centrum Obywatelskie Centrum C 10 zaprasza na ostatnie w tym roku spotkanie w ramach cyklu pt. „Środa dla Seniora - spotkania Aktywnych Mieszkańców”. 6 grudnia serdecznie zapraszamy seniorki, seniorów i wszystkich lubiących śpiew oraz brzmienie gitary na spotkanie pn. „Muzyczne popołudnie w Centrum C 10”. Będzie mikołajkowo!

„Radość tworzenia - tworzenie radości!” - warsztaty plastyczne

2023-11-22

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne, stacjonarne warsztaty inspirowane Skandynawią pn. „Radość tworzenia - tworzenie radości!”. Będą to warsztaty plastyczne w duchu skandynawskiej filozofii hygge.

C10_uwaga informacja_grafika 630x420 UMK_2.png

Konkurs ofert oraz nabór na członków komisji konkursowej na zadanie publiczne pod nazwą "Centrum Obywatelskie Centrum C 10"

2023-11-20

Ogłoszono otwarty konkurs ofert oraz nabór na członków komisji konkursowej na realizację w formie powierzenia zadania publicznego w zakresie działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych oraz działalności na rzecz organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3, w zakresie określonym w art. 4 ust. 1 pkt 1-34 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Tytuł zadania publicznego: „Centrum Obywatelskie Centrum C 10”.

Kondycja i uwarunkowania sektora pozarządowego - konferencja online

2023-11-16

Szanowni Państwo,
Fundacja Instytut Polityk Publicznych oraz Centrum Obywatelskie Centrum C 10 zapraszają do udziału w bezpłatnej konferencji online pt. KONDYCJA I UWARUNKOWANIA SEKTORA POZARZĄDOWEGO, która odbędzie się w dniu 9 grudnia 2023 r.

Porozmawiajmy - Twój pomysł jest ważny!

2023-11-14

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu pn. „Porozmawiajmy - Twój pomysł jest ważny!" Spotkanie jest organizowane w ramach naszego stałego cyklu pt. ,,Międzypokoleniowe spotkania integracyjne''.

Praca zdalna i narzędzia IT w NGO - wyzwania, potrzeby i oczekiwania - badanie ankietowe

2023-11-13

Centrum Obywatelskie Centrum C 10 regularnie bada potrzeby, bariery i oczekiwania mieszkańców i mieszkanek Krakowa, a także osób zaangażowanych w pracę na rzecz krakowskiego sektora pozarządowego. Wasze opinie i sugestie są dla nas bardzo ważne. Zależy nam na tym, aby w jak najodpowiedniejszy sposób dostosować ofertę do Waszych potrzeb.

Znajdź