Centrum C10 rozwiń menu
Centrum C10 rozwiń
Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Aktualności

Kolejna edycja budżetu obywatelskiego

2021-04-15

Rozpoczęła się kolejna edycja budżetu obywatelskiego miasta Krakowa. Po raz ósmy krakowianie będą mogli zaproponować pomysły na projekty dzielnicowe oraz ogólnomiejskie, aby nasze miasto było bardziej przyjazne i odpowiadało potrzebom jego mieszkańców.

Konkurs ofert oraz nabór na członków komisji konkursowej

2021-04-14

Wydział Polityki Społecznej i Zdrowia informuje o ogłoszeniu konkursu ofert oraz naborze na członków komisji konkursowej na realizację w formie powierzenia zadania publicznego pn.: „Przeprowadzenie kampanii społecznej promującej krakowskie organizacje pozarządowe w sektorze podmiotów gospodarczych”.

Życzenia świąteczne od Centrum Obywatelskiego Centrum C 10

2021-04-02

Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy Wam najserdeczniejsze życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności, pogody ducha i świątecznej atmosfery przy rodzinnym stole.

Operacja Czysta rzeka na Łąkach Nowohuckich - Międzypokoleniowe spotkania integracyjne

2021-03-30

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie organizowane w ramach naszego cyklu pt. Międzypokoleniowe spotkania integracyjne. Tym razem niezwykła akcja w plenerze.

Jak pracuje się w krakowskich organizacjach pozarządowych?

2021-03-26

Pracujesz w organizacji pozarządowej lub jesteś wolontariuszem / wolontariuszką? Podziel się z nami swoją opinią i weź udział w nowym badaniu ankietowym Centrum C 10!

Piramida zdrowego żywienia dla osób starszych. Środa dla seniora - spotkania Aktywnych Mieszkańców

2021-03-25

Wszystkich seniorów, a także osoby pragnące zadbać o zdrowie najbliższych, zapraszamy 7 kwietnia na wydarzenie online, podczas którego poruszymy m.in. takie tematy jak:
- komponowanie diety osób starszych,
- zapotrzebowanie na składniki odżywcze, makro i mikroelementy u seniorów,
- znaczenie wody w profilaktyce,
- suplementacja i aktywność fizyczna.

Wysyłka zaproszeń do Krakowskiego Panelu Klimatycznego – pierwszego panelu obywatelskiego w Krakowie

2021-03-19

Już wkrótce, z udziałem Prezydenta Miasta Krakowa rozpocznie się Krakowski Panel Klimatyczny – pierwszy panel obywatelski w Krakowie. Właśnie ruszyła wysyłka zaproszeń do 20 000 losowo wybranych gospodarstw domowych na terenie Krakowa. Rejestracja Panelistów i Panelistek potrwa do 26 marca 2021 r.

Wyprawa do serca Arktyki z TheVagabond - bezpłatne slajdowisko podróżnicze

2021-03-17

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne slajdowisko podróżnicze pn. Wyprawa do serca Arktyki z TheVagabond, które odbędzie się w sposób zdalny 20 marca (sobota), w godz. 10:00 – 12:00.

Konkurs ofert na realizację zadania publicznego pn. „Utworzenie oraz Prowadzenie Lokalnych Centrów Aktywności Seniorów”

2021-03-10

Otwarty konkurs ofert oraz nabór na członków komisji konkursowej na realizację w formie powierzenia zadania publicznego w zakresie: Działalność na rzecz osób w wieku emerytalnym.

FILANTROP KRAKOWA A.D. 2020 – do 31 marca 2021 r. zapraszamy do zgłaszania kandydatur do prestiżowego tytułu FILANTROPA KRAKOWA

2021-03-09

Celem konkursu jest wspieranie działalności oraz inicjatyw o znaczeniu charytatywnym i promowanie lokalnej filantropii, a także zachęcanie przedsiębiorców prywatnych do sponsorowania cennych działań podejmowanych przez organizacje pozarządowe i inne podmioty, a przede wszystkim wyłonienie filantropów działających wyłącznie z „potrzeby serca”.

Znajdź