Centrum C10 rozwiń menu

Centrum C10 rozwiń

Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Praca zdalna i narzędzia IT w NGO - wyzwania, potrzeby i oczekiwania - badanie ankietowe

Centrum Obywatelskie Centrum C 10 regularnie bada potrzeby, bariery i oczekiwania mieszkańców i mieszkanek Krakowa, a także osób zaangażowanych w pracę na rzecz krakowskiego sektora pozarządowego. Wasze opinie i sugestie są dla nas bardzo ważne. Zależy nam na tym, aby w jak najodpowiedniejszy sposób dostosować ofertę do Waszych potrzeb.

Link do kwestionariusza ankiety: ➾ https://forms.office.com/e/RZvPa4aUZq

Obecnie rozpoczynamy realizację badania ankietowego dotyczącego pracy zdalnej, a także narzędzi IT wykorzystywanych w organizacjach pozarządowych. Do udziału w badaniu zachęcamy wszystkie osoby pracujące w organizacjach, jak również osoby współpracujące z sektorem pozarządowym. w tym także wolontariuszy.

Zebrane odpowiedzi posłużą do zidentyfikowania, w jakim stopniu osoby związane z trzecim sektorem, działające w Krakowie, korzystają z możliwości pracy zdalnej, a także jakie są atuty i mankamenty takiej pracy. Uzyskane informacje pomogą nam również określić skalę stosowania przez pracowników, współpracowników, wolontariuszy różnego rodzaju narzędzi IT.

Dzięki uzyskanym wynikom badania Centrum Obywatelskie Centrum C 10 będzie mogło odpowiednio dopasować swoje działania do potrzeb i oczekiwań naszych beneficjentów.

Zapewniamy, że ankieta jest anonimowa, a wypełnienie kwestionariusza zajmie zaledwie kilka minut.

Podziel się z nami swoją opinią. Czekamy na Twój głos.

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Paulina Waryan
Podmiot publikujący: C10
Data publikacji: 2023-11-13
Data aktualizacji: 2023-11-13
Powrót

Zobacz także

Znajdź