Zaproszenie na spotkanie branżowe dla krakowskich organizacji pozarządowych
Wydział ds. Przedsiębiorczości i Innowacji Urzędu Miasta Krakowa zaprasza przedstawicielki i przedstawicieli krakowskich organizacji pozarządowych na spotkanie branżowe poświęcone współpracy Miasta z organizacjami działającymi m.in. w obszarze rewitalizacji, rozwoju wspólnot i społeczności lokalnych, przedsiębiorczości, edukacji, nauki oraz innowacyjności.
Spotkanie odbędzie się 29 czerwca 2026 r. (poniedziałek) w godz. 14:00–15:00 w formule online.
Tematem spotkania będzie zebranie propozycji i opinii organizacji pozarządowych dotyczących projektu Programu Współpracy Gminy Miejskiej Kraków z organizacjami pozarządowymi na rok 2027.
Organizatorzy zachęcają do udziału wszystkie zainteresowane organizacje działające na terenie Krakowa. Link do spotkania dostępny jest w materiałach organizatora.