Centrum C10 rozwiń menu

Centrum C10 rozwiń

Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Prowadzenie działań promocyjnych w sektorze pozarządowym

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie online dotyczące skutecznych działań mających na celu promocję przedsięwzięć w ramach trzeciego sektora. Celem szkolenia jest zdobycie wiedzy, która pokaże, jak organizacje pozarządowe mogą kreatywnie prowadzić działania promujące różnego rodzaju inicjatywy społeczne.

➢ Szkolenie odbędzie się 9 listopada (czwartek) w godz. 16:00 – 20:00 w sposób zdalny.

Zapisz sięhttps://forms.office.com/e/g0h1njUd9D

 

Na podany w formularzu adres e-mail prześlemy wszelkie informacje niezbędne do wzięcia udziału w webinarze.

 

Zajęcia będą "studnią" inspiracji, pełną praktycznych wskazówek, ciekawych case study ze świata biznesu i organizacji pozarządowych.

Korzyści ze szkolenia:

➢ praktyczna i kompleksowa wiedza dotycząca planowania i realizacji działań promocyjnych odzwierciedlających realia biznesowe,

➢ aktualizacja wiedzy wpływającej na efektywność zarządzanie projektami marketingowymi,

➢ znajomość najnowszych trendów marketingowych, nowoczesnych metod i narzędzi biznesowych uczących projektowego myślenia i generowania nowatorskich rozwiązań, np. mapa empatii.

Udział w szkoleniu jest BEZPŁATNY. Na życzenie, dla osób biorących udział w szkoleniu, drogą mailową przesłany zostanie imienny certyfikat uczestnictwa w formacie pdf.

Wydarzenie przeznaczone jest dla mieszkanek i mieszkańców Krakowa oraz przedstawicielek i przedstawicieli organizacji pozarządowych i grup nieformalnych działających na terenie naszego Miasta.

 

Szkolenie poprowadzi p. Zuzanna Komornicka - specjalistka ds. promocji, certyfikowana trenerka, wykładowczyni na Uniwersytecie Jagiellońskim i Studiach Podyplomowych MBA na Politechnice Krakowskiej, menadżerka do zadań specjalnych, inspiratorka. Zuza zajmuje się doradztwem, szkoleniami oraz opracowywaniem strategii dla środowiska biznesowego, startupowego i NGO. Na swoim koncie ma zrealizowanych ponad 1500 godzin szkoleniowych oraz wiele innowacyjnych kampanii i autorskich projektów.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Paulina Waryan
Podmiot publikujący: C10
Data publikacji: 2023-10-26
Data aktualizacji: 2023-10-26
Powrót

Zobacz także

Znajdź