Centrum C10 rozwiń menu

Centrum C10 rozwiń

Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Jak założyć stowarzyszenie? - bezpłatne szkolenie online

Centrum Obywatelskie Centrum C 10 przygotowało cykl pięciu bezpłatnych szkoleń online pt. „Zakładanie i rozwój NGO - informacje praktyczne”. 20 maja zapraszamy na IV część cyklu.

Termin: 20 maja (poniedziałek), godz. 16:00 – 18:00.

Link do zapisu na szkolenia znajduje się poniżej:
https://forms.office.com/e/XkFMYjdHma

Na wszystkie spotkania obowiązuje jeden formularz zgłoszeniowy.
Centrum Obywatelskie Centrum C 10 zachęca do udziału we wszystkich częściach, ale istnieje również możliwość uczestnictwa w wybranych spotkaniach. W formularzu zgłoszeniowym można zaznaczyć, w których częściach chce się wziąć udział.


Zachęcamy do udziału w webinarium pn. „Jak założyć stowarzyszenie?” W przystępny sposób przybliżymy praktyczną stronę tworzenia dobrowolnych, samorządnych, trwałych zrzeszeń o celach niezarobkowych, czyli stowarzyszeń.


Podczas spotkania zostaną omówione:
- podstawy prawne funkcjonowania stowarzyszenia;
- organy stowarzyszenia;
- kwestie tworzenia statutu: elementy konieczne, praktyczne rady i pułapki;
- zasady sporządzania niezbędnych dokumentów: uchwały, listy, protokoły;
- formularze i dokumenty niezbędne do uzyskania wpisu w KRS,NIP, REGON.

Udział w webinarium jest BEZPŁATNY.

Spotkanie jest przeznaczone dla mieszkanek i mieszkańców Krakowa, a także przedstawicielek i przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych działających lub planujących działania na rzecz krakowian.

Wydarzenie poprowadzi p.Rafał Wąsik - starszy inspektor wojewódzki w administracji samorządowej, doradca dla organizacji pozarządowych w kilku województwach, wielokrotnie pełniący funkcje przewodniczącego komisji oceny projektów w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Informacje nt. cyklu pt. „Zakładanie i rozwój NGO - informacje praktyczne”.
Przygotowany przez Centrum Obywatelskie Centrum C 10 cykl zapewni uczestniczkom i uczestnikom niezbędne narzędzia i praktyczne wskazówki dotyczące tworzenia i prowadzenia organizacji pozarządowej. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynacie Państwo swoją przygodę z NGO, czy też już prowadzicie działalność, organizowane przez Centrum webinaria pomogą Państwu w osiągnięciu celów i efektywnym działaniu.
Szczegóły na temat całego cyklu szkoleń online pt. „Zakładanie i rozwój NGO - informacje praktyczne” znajdują się w poniższym linku:

https://www.facebook.com/centrumobywatelskiecentrumc10/posts/pfbid02Jh9Rnh4SsWh693c7n98BC4RqJrMMGTphF1V89aC8Gn5BzP3XxbsgcqW92hD4pUPl

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z Centrum Obywatelskim Centrum C 10 drogą mailową: c10@ipp.expert, bądź telefoniczną: nr 578 562 000.

Zapraszamy również do siedziby Centrum Obywatelskiego Centrum C 10 (os. Centrum C 10, wejście od al. Przyjaźni).

pokaż metkę
Osoba publikująca: Paulina Waryan
Podmiot publikujący: C10
Data publikacji: 2024-05-09
Data aktualizacji: 2024-05-09
Powrót

Zobacz także

Znajdź