Centrum C10 rozwiń menu

Centrum C10 rozwiń

Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki

Działania promocyjne w sektorze pozarządowym - bezpłatne szkolenie online

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie online dotyczące skutecznych działań mających na celu promocję inicjatyw i projektów realizowanych przez organizacje trzeciego sektora. Na spotkaniu zostaną udzielone praktyczne wskazówki, ciekawe case study ze świata organizacji pozarządowych i biznesu.

Termin: 22 maja (środa) w godz. 15:00 – 19:00 w sposób zdalny.

Link do zapisu na szkolenie znajduje się poniżej:
https://forms.office.com/e/6BQn8yH1Cf

Korzyści z uczestnictwa w szkoleniu:
➢ praktyczna i kompleksowa wiedza dotycząca planowania i realizacji działań promocyjnych odzwierciedlających realia biznesowe,
➢ aktualizacja wiedzy wpływającej na efektywność zarządzanie projektami marketingowymi,
➢ znajomość najnowszych trendów marketingowych, nowoczesnych metod i narzędzi biznesowych uczących projektowego myślenia i generowania nowatorskich rozwiązań, np. mapa empatii.

Na życzenie, dla osób biorących udział w szkoleniu, drogą mailową przesłany zostanie imienny certyfikat uczestnictwa w formacie pdf.

Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli i przedstawicielek organizacji pozarządowych i grup nieformalnych działających lub planujących działania w Krakowie, a także mieszkanek i mieszkańców naszego Miasta, zainteresowanych funkcjonowaniem trzeciego sektora.

Szkolenie poprowadzi p. Zuzanna Komornicka - specjalistka ds. promocji, certyfikowana trenerka, wykładowczyni na Uniwersytecie Jagiellońskim i Studiach Podyplomowych MBA na Politechnice Krakowskiej, menadżerka do zadań specjalnych, inspiratorka. Zuza zajmuje się doradztwem, szkoleniami oraz opracowywaniem strategii dla środowiska biznesowego, startupowego i NGO. Na swoim koncie ma zrealizowanych ponad 1500 godzin szkoleniowych oraz wiele innowacyjnych kampanii i autorskich projektów.

Jeśli chcą Państwo zdobyć wiedzę, która pokaże, jak organizacje pozarządowe mogą kreatywnie prowadzić działania promujące różnego rodzaju inicjatywy społeczne. Serdecznie zapraszamy!

pokaż metkę
Osoba publikująca: Paulina Waryan
Podmiot publikujący: C10
Data publikacji: 2024-05-10
Data aktualizacji: 2024-05-16
Powrót

Zobacz także

Znajdź