Centrum C10 rozwiń menu

Centrum C10 rozwiń

Serwis używa plików cookies zgodnie z polityką prywatności pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki
Komunikat archiwalny

Badanie potrzeb organizacji pozarządowych oraz krakowian w zakresie oferty Centrum Obywatelskiego Centrum C 10 - raport z badania ankietowego

W pierwszym kwartale 2024 roku przeprowadziliśmy anonimowe badanie ankietowe, a naszym celem było dokonanie identyfikacji, jakimi formami i treściami wsparcia, które potencjalnie mogłyby być świadczone przez Centrum, zainteresowani są aktualnie mieszkańcy i mieszkanki Krakowa oraz organizacje pozarządowe i grupy nieformalne działające na ich rzecz.

Analizując przesłane odpowiedzi uzyskaliśmy informacje, że zainteresowani są Państwo szkoleniami i warsztatami z zakresu zagadnień finansowo-księgowych, w szczególności na temat rozliczania dotacji, pozyskiwania funduszy, pisania wniosków grantowych czy fundrisingu.

Wielu badanych wskazało także chęć szkolenia się w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, a także w zakresie prawnym.

Ankietowani wykazali również chęć uczestnictwa w warsztatach, szkoleniach i spotkaniach mających na celu prowadzenie profesjonalnych działań promocyjnych w NGO, rozwoju osobistego oraz dbałości o zdrowie i kondycję psychiczną członków organizacji.

Szczegółowe informacje na temat wyników znajdziecie Państwo w przygotowanym przez nas raporcie: https://c10.krakow.pl/zalacznik/476877

Serdecznie zapraszamy do lektury!

 

pokaż metkę
Osoba publikująca: Paulina Waryan
Podmiot publikujący: C10
Data publikacji: 2024-04-16
Data aktualizacji: 2024-04-23
Powrót

Zobacz także

Znajdź